Witam na mojej stronie

poniedziałek, 21 lutego 2011

Nasza biblioteczka

Dzisiaj będzie książkowo. Marta z blogu Kerry pisze na zimowo zaprosiła mnie do zabawy: Pokaż swoją biblioteczkę. Bardzo jej za to zaproszenie dziękuję. Książki u nas w domu są po prostu wszędzie. Trudno w jednym poście przedstawić je wszystkie. Osobą najbardziej "zwariowaną" na punkcie książek jest mój mąż. Interesuje go przede wszystkim książka historyczna. Nie wnikam w szczegóły - zgromadzony zbiór jest na prawdę imponujący.

 


 


 


 


Bardzo lubimy poezję ks. J. Twardowskiego.

  


 


 


 


 


 


To fragment biblioteczki mojej córki.

 


A to już moje książkowe królestwo.

 


 


 


 


 


 


 


 


 


Czasopisma, które lubię czytać. Są również: "Zwierciadło", "Sens", "Pani", "Sukces".

 


 


 


Wszystkie książki znajdują się w 7 dużych szafach bibliotecznych. Poniżej dwie z nich. Obecnie jestesmy na etapie urządzania biblioteki z prawdziwego zdarzenia. Myslę, że będę miała okazję ją Wam zaprezentować.

 


 


Mam nadzieję,że Was nie zanudziłam. Do zabawy zapraszam wszystkie te osoby, które lubią książki i kochają je czytać.

Zdaję sobie sprawę, że mam mnóstwo zaległosci. Przede wszystkim dziękuję za otrzymane wyróżnienia, ale o tym już w następnym poscie.

Dziękuję bardzo za odwiedziny i miłe komentarze, które bardzo mnie motywują.
Pozdrawiam Was serdecznie.

9 komentarzy:

 1. Witam serdecznie! Wspaniały księgozbiór, fantastyczna kolekcja ... za wiele tytułów dałabym się pokroić, do tego wiele książek w pięknych oprawach, wszystko tak starannie utrzymane i ułożone. Biblioteka to dusza domu. Miło było mi ją poznać i chętnie wrócę do tej z prawdziwego zdarzenia - choć nie wiem- co brakuje obecnej. Ja mam na razie bibliotekę , w której jest składzik pisząc wprost - składzik z kartonami książek- pokój do remontu, meble do zakupu , sporo pracy przed nami- aż pozazdrościłam urządzonego już i wygodnego wnętrza...
  pozdrawiam serdecznie, miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Spiew ptaszkow,,,,,,juz mi lepiej,,,
  Biblioteka fantastyczna,pozazdroscic!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. o rany! piękny księgozbiór i do tego jeszcze uporządkowany i przechowywany jak na to zasługuje.
  Ja nadal na etapie projektowania i marzeń o pięknej angielskiej szafie na książki. Gabinet jest ostatni w kolejce do urządzenia. Na razie swoje książki trzymam w kilku miejscach w domu. Twoje zbiory naprawdę imponujące a tytuły oh!

  OdpowiedzUsuń
 4. Imponujące kolekcje. Niesamowicie kochacie książki to widać, widać też od razu zainteresowania. Bardzo mi sie podoba ta wasza biblioteczka i gdyby mnie do niej dopuścic to na pewno straciłabym poczucie czasu ;-) Mnie się podoba w tym obecnym stanie jestem ogromnie ciekawa jak urządzicie nowe miejsce dla ksiąg. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. You do have a lot of books! I love your library too.

  Thank you for visiting me and leaving kind words.

  Carolyn

  OdpowiedzUsuń
 6. Ksiegozbiór imponujący.Łał.Dzięki za odwiedzinki-aga

  OdpowiedzUsuń
 7. Gabryniu - zbiór rzeczywiście imponujący! Masz sporo miejsca w domu aby takie zbiory pomieścić. Pamiętam czasy kiedy w moim domu prawie cały pokój był wypełniony książkami...teraz mam zaledwie dwie duże półki. Większość swego zbioru przekazałam do biblioteki szkolnej mego syna a część do publicznej. Ciasnota w mieszkaniu nie pozwala mi na gromadzenie książek. Nie znaczy to absolutnie, że nie czytam - owszem czytam i to dużo. Mam swoją bibliotekę niedaleko domu, w której są na bieżąco wszystkie nowości....tylko trzeba nieraz w kolejce czekać. Zapisuję się przez internet i mailem dostaję powiadomienie, że książka do odbioru. Pozdrawiam Cię Gabrysiu serdecznie. Powoli się już rozkręcam i wracam do naszego blogowego świata.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna kolekcja książek. Koniecznie pokaż bibliotekę jak urządzicie. Fajnie u Ciebie zostaje na dłużej.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Niesamowity masz ksigozbior, jak ja bym chciala miec tyle miejsca na swoje ksiazki. Tych starenkich to naprawde zazdraszczam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń