Witam na mojej stronie

wtorek, 22 czerwca 2010

Ogrodowo.

Tak pięknie wyglądają teraz ogrodowe rosliny i kwiaty aż chce się je zatrzymać w pamięci na dłużej. Zmiany zachodzą tak szybko, że nie wiem co mam Wam pokazać. Punkt pierwszy - to muszę popracować nad zdjęciami ale w końcu dojdę do wprawy. Pozdrawiam Was serdecznie.


9 komentarzy:

 1. Piękne rośliny (te białe kwiatuszki mi się podobają)...i rzeczka czy staw w pobliżu...i odgłosy natury w tle...cudowny, wyciszający spacer - Dziękuję i Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wprawa przyjdzie z czasem im więcej zrobisz zdjęć tym będę lepsze ;-)
  Wpadnij do mnie na Candy ;-)
  Pozdrawiam Aga

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia robisz piękne, nad czym tu pracować? Gabraj czy te śliczne kwiatki są w Twoim ogródku? Naprawdę jest na co popatrzeć - blog zdjęciowy wyszedł! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słoiczki na suszone zioła, bardzo mi się podobają.Zazdroszczę umiejętności(niestety ja, raczej z tych nieszyjących jestem).

  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Gabraj,odpowiadam u Ciebie.Moje gratulacje ,witam w gronie "babć".Wyobrażam sobie jak jesteś szczęśliwa.Dużo zdrowia dla młodej mamy i jej synka i oczywiście dla dziadków

  OdpowiedzUsuń
 6. Gabraj wpadam po raz drugi - dowiedziałam się przy okazji odwiedzin u koleżanki, że zostałaś BABCIĄ - "witaj w klubie!"- gratuluję wnuczka i przesyłam uściski dla mamy i Jakubka!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny ogród to skarb :-) Gratuluję wnuczka i pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie u Ciebie,taki kolorowy zakątek to szczyt marzeń,kiedy mieszka sie w bloku.Pozdrawiam ieplutko

  OdpowiedzUsuń